25 липня 2019 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Дмитра Склонного відбулось засідання колегії райдержадміністрації за участю керівників районних служб центральних органів виконавчої влади, начальників відділів, управлінь райдержадміністрації та районної ради, представників органів місцевого самоврядування. Участь у засіданні також взяв голова районної ради Василь Пасічник.

На засіданні колегії  розглянуто наступні питання:

— Про результати роботи промисловості району за січень — червень 2019 року  (текст доповіді);

Про інформатизацію закладів охорони здоров’я в Красилівському районі  (текст доповіді);

Звіт роботи начальника відділу з керівництва та організації діяльності Центру надання адміністративних послуг при Красилівській районній державній адміністрації  (текст доповіді).