ШАНОВНІ ВИБОРЦІ!

Невід’ємне право громадянина демократичної держави — вільно обирати владу. Неодмінний обов’язок демократичної держави — забезпечити своїм громадянам можливість реалізувати це право, в тому числі, і через створені державні органи.

Відповідно до Закону України «Про Державний реєстр виборців», розпорядженням голови Красилівської районної державної адміністрації від 19 жовтня 2007 року № 592/2007-р, був створений відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Красилівської районної державної адміністрації. Згідно із штатним розписом, чисельність працівників відділу визначена у кількості 3 штатних одиниці. На даний час у відділі працює 3 особи:

Начальник відділу Макалюк Алла Іванівна тел. 4-17-44
Головний спеціаліст тел. 4-08-67
Провідний спеціаліст Шахрай Дмитро Олександрович тел. 4-31-25

Відділ ведення Державного реєстру виборців у своїй діяльності керується Конституцією та Законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрців України, Центральної виборчої комісії, регіонального органу адміністрування Державного реєстру виборців та голови районної державної адміністрації, а також Положенням про відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Красилівської районної державної адміністрації.

Основним завданням відділу ведення Державного реєстру виборців є:

1) ведення персоніфікованого обліку виборців, що проживають або перебувають на території Красилівського району району;
2) складання та уточнення списків виборців для виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, для всеукраїнського та місцевих референдумів.
Виконання зазначеного завдання допоможе у забезпечені реалізації конституційних виборчих прав громадян України.

Державний реєстр виборців — це автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для зберігання, обробки даних, які містять передбачені Законом України «Про Державний реєстр виборців» відомості, такористування ними, створена для забезпечення державного обліку громадян України, які мають право голосу відповідно до статті 70 Конституції України.

Створення Державного реєстру виборців дозволить:
а) уникнути фальсифікацій, дублювань, інших помилок в процесі проведення виборів та референдумів;
б) спростити процес складання виборчих списків;
в) своєчасно вносити зміни і доповнення до списків виборців України.

Форма ведення Державного реєстру виборців.
Ведення Реєстру здійснюється в електронній формі як банк даних з єдиною базою даних, яка містить персональні дані всіх виборців України.

База даних Реєстру — це будь-яка її частина, копія бази даних або її частини, персональні дані виборців, що містяться у базі даних Реєстру. База даних Реєстру може використовуватися лише для таких цілей:
1) складання попередніх списків виборців на виборчих дільницях;
2) уточнення попередніх списків виборців та складання остаточних списків виборців на виборчих дільницях;
3) надання Кабінету Міністрів України, іншим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, Центральній виборчій комісії, територіальним виборчим комісіям місцевих виборів статистичної інформації щодо кількісних характеристик виборчого корпусу на відповідній території;
4) перевірки відомостей про виборців, які поставили свої підписи в підписних листах на підтримку проведення всеукраїнського референдуму, а також відомостей, що надаються до відповідних виборчих комісій щодо кандидатів, уповноважених та довірених осіб, членів ініціативної групи референдуму, кандидатур до складу виборчих комісій.

В базі даних Реєстру зберігається наступна інформація про виборця:
1. Ідентифікаційні персональні дані;
2. Персональні дані, що визначають місце та умови голосування виборця;
3. Службові персональні дані.

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про Державний реєстр виборців», кожен виборець має право:
— подавати свої персональні дані до відповідного відділу ведення Державного реєстру виборців;
— отримувати інформацію про своє включення (невключення) чи включення (невключення) інших осіб до Державного реєстру виборців;
— отримувати інформацію про використання своїх персональних даних для цілей, не передбачених цим Законом, зокрема, кому і на яких підставах була надана інформація про нього;
— одержувати на безоплатній основі у будь-який час від відділу ведення Державного реєстру виборців повну інформацію в доступній формі про свої персональні дані, внесені до Державного реєстру виборців;
— звертатися у порядку, встановленому цим Законом, до відділу ведення Державного реєстру виборців з мотивованою заявою щодо неправомірного включення (не включення) до Державного реєстру виборців себе чи інших осіб, запису про себе чи про інших осіб, виправлення недостовірних відомостей Державного реєстру виборців щодо себе або інших осіб;
— оскаржувати у порядку, встановленому законом, рішення, дії чи бездіяльність відділу ведення Державного реєстру виборців;
— захищати будь-якими не забороненими законом засобами свої права та законні інтереси у разі їх порушення під час ведення Реєстру.
Виборець надає відділу ведення Державного реєстру виборців достовірну інформацію щодо своїх персональних даних, які вносяться до Реєстру.
Ми сподіваємось, що вміщені нормативно-правові акти та інформаційні матеріали допоможуть налагодити постійний взаємозв’язок між громадянами та Державним реєстром виборців. Нагадуємо, що перевірити свої персональні дані Ви можете звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем Вашого проживання.

Зразки заяв

Відділ ведення Державного реєстру виборців
апарату Красилівської районної державної адміністрації знаходиться за адресою:
31000, м.Красилів, площа Незалежності, 2
(приміщення райдержадміністрації) 4-й поверх, каб.429,
тел.(03855) 4-37-15; 4-31-25; 4-08-67.

ГРАФІК РОБОТИ ВІДДІЛУ:

Понеділок — четвер: з 8.00 до 17.15
П’ятниця: з 8.00 до 16.00

Перерва: з 12.00 до 13.00
Вихідні: субота, неділя