ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

15 лютого  2021 р. о 10:00 годині в приміщені Красилівської районної державної адміністрації за адресою: м. Красилів, пл. Незалежності, 2,  з метою врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації на місцевому рівні, що включає розділ «Звіт про стратегічну екологічну оцінку» відбудуться громадські слухання щодо розгляду проекту «Детального плану території зернотоку за межами населеного пункту с.Заслучне на території Заслучненської сільської ради Красилівського району Хмельницької області», розробником якого є фізична особа-підприємець Радзіховська Катерина Олексіївна (м. Хмельницький), замовником — Красилівська районна державна адміністрація Хмельницької області.

Звертаємо увагу, що всі зацікавлені особи мають право подати свої пропозиції по врахуванню громадських інтересів, які будуть розглядатися на громадських слуханнях. Відповідно до законодавства пропозиції мають право подавати:

  1. Повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розробляється Детальний план території;
  2. Юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розробляється Детальний план території;
  3. Власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, та суміжні з територією щодо якої розробляється Детальний план території;
  4. Представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
  5. Народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції, надані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Пропозиції громадськості підлягають реєстрації органом місцевого самоврядування та розглядаються розробником і замовником проекту Детального плану території у місячний строк.

За результатами розгляду пропозицій заявнику надається відповідь про їх врахування або обґрунтована відмова.

Пропозиція до Детального плану території подається у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

           Ознайомитися з матеріалами проекту  детального плану території можливо з  15 січня 2021 року  до  15 лютого 2021 року,  в робочі дні з 08.00 години до 12.00 години в приміщенні Красилівської райдержадміністрації, за адресою: м. Красилів, вул. Незалежності, 2, каб.113.  

       Особа відповідальна за організацію розгляду пропозицій: завідувач сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва Красилівської райдержадміністрації Дузєва Марія Миколаївна (тел.4-29-68).

Схема розташування земельних ділянок у планувальній структурі району

Проектний план Заслучне — зернотік

 

 

З метою максимального інформування про продаж об’єкта малої приватизації державної власності та висвітлення процесів приватизації просимо розглянути наступну інформацію:

«Регіональне відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях повідомляє, що через електронну торгову систему — Державне підприємство “ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ пропонується до продажу об’єкт малої приватизації державної власності — нежиле приміщення, загальною площею 483,5 кв. м., що знаходиться за адресою: Хмельницька обл., Красилівський р-н, м. Красилів, вул. Булаєнка, 6а та обліковується на балансі Головного управління статистики у Хмельницькій області, код за ЄДРПОУ 02362894. Служба з організації та проведення аукціону — Управління по забезпеченню реалізації повноважень у Хмельницькій області, адреса: 29000, м. Хмельницький вул Соборна, 75, тел.(0382) 72-09-40”. Інформація щодо об’єкта приватизації розміщена на сайті privatization.gov.ua”.

 

Запрошуємо громадськість долучитися до обговорення проекту розпорядження голови районної державної адміністрації Про початок опалювального сезону осінньо-зимового періоду 2020/2021 року на території Красилівського району”.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту приймаються до 22 вересня 2020 року щоденно в електронній формі (zhkgkr@ukr.net), в робочі дні – за телефоном 03855-4-29-68.

 Інформаційне повідомлення

Проект розпорядження  

РОЗПОРЯДЖЕННЯ 

 

Запрошуємо громадськість долучитися до обговорення проєкту розпорядження голови районної державної адміністрації «Про Красилівський районний центр соціальних служб»

Пропозиції та зауваження до зазначеного проєкту приймаються до 29 квітня 2020 року щоденно в електронній формі (krasrda@krasyliv-rda.gov.ua), в робочі дні – за телефоном (03855)4-22-99

Пояснювальна записка
 Інформаційне повідомлення
 Проєкт розпорядження 


Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки при розробленні детального плану території для розташунання автомиючого комплексу самообслуговування за межами населених пунктів Щиборівської сільської ради Красилівського району Хмельницької області Красилівського району Хмельницької області

Повна назва документа державного планування: Детальний план території для розташування автомиючого комплексу самообслуговування за межами населених пунктів Щиборівської сільської ради Красилівського району Хмельницької області

Орган,що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Красилівська РДА Хмельницької області. Юридична адреса: 31000, м.Красилів, пл. Незалежності, 2; тел. (038-55)-4-32-68; факс. (038-55)-4-22-99; e-mail: krasrda@krasyliv-rda.gov.ua.

Передбачувана процедура громадського обговорення: Відповідно до от. 10 та ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», громадське обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки розпочато з дня її оприлюднення на сайті Красилівської РДА та триватиме до 15 травня 2020 року.

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до заяви про визнач чтя обсягу стратегічної екологічної оцінки.

Ознайомитись з повним текстом заяви про визначення обсягу г члтегічпої екологічної оцінки при розробленні детального плану території та надати свої зауваження і пропозиції можна за адресою: 31000, Хмельницька обл., м. Красилів, пл. Незалежності, 2 та на офіційному сайті Красилівської РДА.

Строк подання зауважень та пропозицій зриватиме до 15 травня 2020 року.

Пропозиції та зауваження подані після встановленого строку, не розглядаються.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки у межах детального плану території для розташування автомиючого комплексу самообслуговування за межами населених пунктів Щиборівської сільської ради Красилівського району Хмельницької області 


Запрошуємо громадськість долучитися до обговорення проєкту розпорядження голови районної державної адміністрації «Про внесення змін до Розміру фактичних витрат на копіювання та друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Красилівська районна державна адміністрація»

Пропозиції та зауваження до зазначеного проєкту приймаються до 29 квітня 2020 року щоденно в електронній формі (krasrda@krasyliv-rda.gov.ua), в робочі дні – за телефоном (03855)4-22-99

Пояснювальна записка
 Інформаційне повідомлення
 Проєкт розпорядження 


Запрошуємо громадськість долучитися до обговорення проекту розпорядження голови районної державної адміністрації Про припинення опалювального сезону осінньо-зимового періоду 2019/2020 року на території Красилівського району”.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту приймаються до 27 березня 2020 року щоденно в електронній формі (zhkgkr@ukr.net), в робочі дні – за телефоном (03855)4-29-68.

Пояснювальна записка 
 Інформаційне повідомлення
 Проект розпорядження 


Розпорядження голови адміністрації «Про затвердження Порядку використання коштів районного бюджету у 2020 році для надання одноразової матеріальної допомоги» від 04.02.2020 року № 13/2020-р зареєстроване в Центрально–Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м.  Хмельницький) 11 лютого 2020 року за № 16/16. 

 

Запрошуємо громадськість долучитися до обговорення проекту розпорядження першого заступника голови районної державної адміністрації Про затвердження Порядку використання коштів районного бюджету у 2020 році для надання одноразової матеріальної допомоги”.

 

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту приймаються до 02 лютого 2020 року щоденно в електронній формі (krrayupr@ukrpost.ua), в робочі дні – за телефоном (03855)4-45-56.

Пояснювальна записка

Проект розпорядження

Порядок використання коштів районного бюджету у 2020 році для надання одноразової матеріальної допомоги

 


 

Запрошуємо громадськість опрацювати інформацію щодо Затвердження Порядку стажування громадян з числа молоді, які не перебуваютьна посадах державної служби, в апараті Красилівської районної державної адміністрації”.

 Наказ 

Порядок стажування 

Додатки 


Запрошуємо громадськість долучитися до обговорення проекту розпорядження голови районної державної адміністрації Про початок опалювального сезону осінньо-зимового періоду 2019/2020 року на території Красилівського району”.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту приймаються до 22 вересня 2019 року щоденно в електронній формі (zhkgkr@ukr.net), в робочі дні – за телефоном 03855-4-29-68.

 Інформаційне повідомлення

Проект розпорядження  

РОЗПОРЯДЖЕННЯ 

 


Запрошуємо громадськість долучитися до обговорення проекту розпорядження голови районної державної адміністрації Про припинення опалювального сезону осінньо-зимового періоду
2018/2019 року на території Красилівського району”
.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту приймаються до 25 березня 2019 року щоденно в електронній формі (zhkgkr@ukr.net), в робочі дні – за телефоном (03855)4-29-68.

 Інформаційне повідомлення
 Проект розпорядження


Запрошуємо громадськість долучитися до обговорення проекту розпорядження голови районної державної адміністрації Про затвердження змін до порядків розгляду письмових звернень громадян, організації та проведення особистих прийомів, виїзних особистих прийомів громадян і «гарячих» телефонних ліній «Запитай у влади» керівництвом районної державної адміністрації”.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту приймаються до 19 березня 2019 року щоденно в електронній формі (3061811183@mail.gov.ua), в робочі дні – за телефоном (03855)4-32-68.

 Інформаційне повідомлення
 Проект розпорядження


Запрошуємо громадськість долучитися до обговорення проекту розпорядження голови районної державної адміністрації Про затвердження Порядку використання коштів районного бюджету у 2019 році для надання одноразової матеріальної допомоги”.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту приймаються до 31 січня 2019 року щоденно в електронній формі (krrayupr@ukrpost.ua), в робочі дні – за телефоном (03855)4-45-56.

 Інформаційне повідомлення
 Проект розпорядження


Запрошуємо громадськість долучитися до обговорення проекту розпорядження голови районної державної адміністрації Про порядок розгляду письмових звернень громадян, організації та проведення особистих прийомів, виїзних особистих прийомів громадян і «гарячих» телефонних ліній «Запитай у влади» керівництвом районної державної адміністрації”.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту приймаються до 26 грудня 2018 року щоденно в електронній формі (zagvidkr@ukrpost.ua), в робочі дні – за телефоном 03855-4-32-68.

 Інформаційне повідомлення
 Проект розпорядження


Запрошуємо громадськість долучитися до обговорення проекту розпорядження голови районної державної адміністрації Про визначення переліку видів громадських робіт в установах Красилівського району, що мають суспільно корисну спрямованість, відповідають потребам громади району та сприяють її соціальному розвитку на 2019 рік”.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту приймаються до 25 грудня 2018 року щоденно в електронній формі (krasl@kmocz.gov.ua), в робочі дні – за телефоном 03855-4-41-04.

 Інформаційне повідомлення
 Проект розпорядження


Запрошуємо громадськість долучитися до обговорення проекту розпорядження голови районної державної адміністрації Про початок опалювального сезону 2018/2019 року на території Красилівського районуна території району”.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту приймаються до 22 вересня 2018 року щоденно в електронній формі (zhkgkr@ukr.net), в робочі дні – за телефоном 03855-4-29-68.

 Інформаційне повідомлення
 Проект розпорядження


Запрошуємо громадськість долучитися до обговорення проекту розпорядження голови районної державної адміністрації Про внесення змін до Положення про районну комісію з питань призначення усіх видів соціальної допомоги громадянам та здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту приймаються до 31 травня 2018 року щоденно в електронній формі (6809_hm@ukr.net), в робочі дні – за телефоном 03855-4-27-61.

 Інформаційне повідомлення
 Проект розпорядження


Запрошуємо громадськість долучитися до обговорення проекту розпорядження голови районної державної адміністрації Про закінчення опалювального сезону осінньо-зимового періоду 2017/2018 року на території району”.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту приймаються до 30 березня 2018 року щоденно в електронній формі (zhkgkr@ukr.net), в робочі дні – за телефоном 03855-4-29-68.

 Інформаційне повідомлення
 Проект розпорядження


Запрошуємо громадськість долучитися до обговорення проекту розпорядження голови районної державної адміністрації Про нову редакцію Порядку складання, подання запиту на інформацію до райдержадміністрації”.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту приймаються до 12 березня 2018 року щоденно в електронній формі (zagvidkr@ukrpost.ua), в робочі дні – за телефоном (03855) 4-22-99.

 Інформаційне повідомлення
 Проект розпорядження


Запрошуємо громадськість долучитися до обговорення проекту розпорядження голови районної державної адміністрації Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання та друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Красилівська районна державна адміністрація, та Порядку відшкодування цих витрат”.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту приймаються до 12 березня 2018 року щоденно в електронній формі (zagvidkr@ukrpost.ua), в робочі дні – за телефоном (03855) 4-23-47.

 Інформаційне повідомлення
 Проект розпорядження


Запрошуємо громадськість долучитися до обговорення проекту розпорядження голови районної державної адміністрації Про затвердження Порядку використання коштів районного бюджету у 2018 році для надання одноразової матеріальної допомоги”.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту приймаються до 14 лютого 2018 року щоденно в електронній формі (krrayupr@ukrpost.ua), в робочі дні – за телефоном (03855) 4-27-61.

 Інформаційне повідомлення
 Проект розпорядження


Запрошуємо громадськість долучитися до обговорення проекту розпорядження голови районної державної адміністрації Про визначення переліку видів громадських робіт в установах Красилівського району, що мають суспільно корисну спрямованість, відповідають потребам громади району та сприяють їх соціальному розвитку на 2018 рік”.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту приймаються до 25 грудня 2017 року щоденно в електронній формі (krasl@kmocz.gov.ua), в робочі дні – за телефоном (03855) 4-41-04.

 Інформаційне повідомлення
 Проект розпорядження


Запрошуємо громадськість долучитися до обговорення проекту розпорядження голови районної державної адміністрації Про початок опалювального сезону осінньо-зимового періоду 2017/2018 року на території району”.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту приймаються до 22 вересня 2017 року щоденно в електронній формі (zhkgkr@ukr.net), в робочі дні – за телефоном 03855-4-29-68.

 Інформаційне повідомлення
 Проект розпорядження


Запрошуємо громадськість долучитися до обговорення проекту наказу начальника архівного відділу Красилівської районної державної адміністрації «Про затвердження Порядку доступу до приміщень архівного відділу Красилівської районної державної адміністрації Хмельницької області»

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту приймаються до 13 жовтня 2017 року щоденно в електронній формі (tanyaarhiv@ukr.net), в робочі дні – за телефоном 03855-4-22-68

 Інформаційне повідомлення
 Проект наказу

Наказ начальника архівного відділу Красилівської районної державної адміністрації №2 від 18.10.2017р. «Про затвердження Порядку доступу до приміщень архівного відділу Красилівської районної державної адміністрації Хмельницької області» зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Хмельницькій області за №120/3153 від 25.10.2017р.


Запрошуємо громадськість долучитися до обговорення проекту розпорядження голови районної державної адміністрації «Про внесення змін до  Регламенту Центру надання адміністративних послуг при Красилівській районній державній адміністрації Хмельницької області»

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту приймаються до 16 червня 2017 року щоденно в електронній формі (krasyliv_cnap@mail.ua), в робочі дні – за телефоном 03855-4-29-91

 Інформаційне повідомлення
 Проект розпорядження


Запрошуємо громадськість долучитися до обговорення проекту розпорядження голови районної державної адміністрації Про закінчення опалювального сезону осінньо-зимового періоду 2016/2017 року на території району”.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту приймаються до 06 березня 2017 року щоденно в електронній формі (zhkgkr@ukr.net), в робочі дні – за телефоном 03855-4-29-68.

 Інформаційне повідомлення
 Проект розпорядження


Запрошуємо громадськість долучитися до обговорення проекту розпорядження голови районної державної адміністрації “Про затвердження Порядку використання коштів районного бюджету у 2017 році для надання одноразової матеріальної допомоги.

Пропозиції та зауваження до зазначеного проекту приймаються до 02 лютого 2017 року щоденно в електронній формі (krrayupr@ukrpost.ua), в робочі дні – за телефоном 03855-4-45-56.

 Інформаційне повідомлення
 Проект розпорядження[/vc_column_text]