26 грудня  2019 року відбулось засідання колегії райдержадміністрації  за участю начальника управління фінансів Красилівської РДА Наталії Кобильчук, заступника керівника апарату —начальника відділу персоналу апарату райдержадміністрації Світлани Олексійчук, міського голови Ніли Островської, голови районної ради Василя Пасічника, заступника голови Красилівської районної ради Миколи Білика,  керівників районних служб центральних органів виконавчої влади, начальників відділів, управлінь райдержадміністрації та районної ради, представників органів місцевого самоврядування.

На засіданні колегії  розглянуто наступні питання:

1. Про хід виконання розпоряджень голови райдержадміністрації від 06.01.2016 р. № 4/2016-р «Про стан погашення заборгованості та підвищення рівня заробітної плати працюючим в районі» та від 12.04.2013 року № 138/2013-р «Про заходи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення в районі» доповідала:

Полянчук А. В.заступник начальника — начальник відділу сімейної політики соціальних зв’язків та соціального обслуговування пільгових категорій громадян управління соціального захисту населення районної державної адміністрації (текст доповіді)

2. Про стан виконавської дисципліни в районній державній адміністра­ції у III кварталі 2019 року  доповідала:

Бондарчук Л.С. – провідний спеціаліст сектору організаційної роботи та з питань контролю апарату райдержадміністрації (текст доповіді);

3. Про план роботи районної дер­жав­ної адміністрації на 2020 рік та І квартал 2020 року доповідала:

Олексійчук С.В. – заступник керівника апарату — начальник відділу персоналу апарату райдержадміністрації (текст доповіді)