НІЛА ОСТРОВСЬКА ПРОВЕЛА ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

  13 грудня 2016 року голова райдержадміністрації Ніла Островська провела виїзний прийом громадян на території Корчівської сільської ради за участю представників відділу Держгеокадастру у Красилівському районі, управління соціального захисту населення райдержадміністрації.
  Майже щомісяця керівники району здійснюють виїзні прийоми громадян з метою поспілкуватись з населенням району та допомогти у вирішенні проблемних питань. Так і цього разу до приміщення, де відбувався виїзний прийом завітало чимало місцевих жителів, кожен з них звертався до керівника району з проблемними питаннями, які їх турбували, а саме: громадою даного населеного пункту було підняте питання щодо низької орендної плати та надання неналежної якості зерна за користування земельними ділянками (паями) ТОВ «Україна-2001»: призначення та порядку нарахування житлових субсидій, відсутності води в громадських криницях та ін..
  На більшість поставлених питань відвідувачі отримали ґрунтовні відповіді та рекомендації, а ті звернення громадян, які потребують детального вивчення, будуть доручені керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ щодо їх вирішення.
  Після виїзного прийому громадян Ніла Василівна  відвідала сільський дитячий садочок, школу, сільський будинок культури та фельдшерсько-акушерський пункт.