28 листопада 2018 року директором Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено семінар-навчання «Соціальна робота з особами з функціональними обмеженнями та з питання попередження домашнього насильства» для фахівців із соціальної роботи, які працюють на території району, Красилівської та Антонінської об’єднаних територіальних громад.

У ході семінару фахівці поглибили свої знання з питань законодавства України, яке стосується захисту прав інвалідів та отримали методичні рекомендації щодо роботи з сім’ями, в яких є особи з  функціональними обмеженнями.  

Особливу увагу було зосереджено на питаннях домашнього насилля, методах і способах формування нетерпимого ставлення до будь-якої форми насилля. З метою активізації інформаційно-просвітницької роботи, яка направлена, в першу чергу, на покращення знань про всі форми насилля, фахівці із соціальної роботи отримали інформаційні листівки для розповсюдження серед населення. 

Наприкінці навчання фахівці змогли обмінятись своїм досвідом практичного вирішення проблем, які виникають під час роботи.