Нова українська школа. Саме впровадженню концепції Нової української школи було присвячене серпневе зібрання освітян Красилівщини. Адже реформа загальної середньої освіти – вимога часу. «Змінимо освіту – змінимо країну», — зауважив Президент України Петро Порошенко. І вже учні першого класу 2018 – 2019 н. р. навчатимуться у Новій українській школі. Цьогоріч за парти закладів загальної середньої освіти Красилівського району сядуть понад 190 учнів першого класу. Для усіх закладів на перший клас придбано нові одномісні парти, комп’ютерне обладнання з витратними  матеріалами, сучасні панелі передачі інформації, дидактичний матеріал. У найкоротші терміни все це буде доставлено у заклади освіти району. Має відбутись повне перезавантаження роботи школи: створення нового освітнього середовища, нового змісту освіти та перепідготовка вчителів.

На освітянський  форум зі словами вітань із початком нового навчального року завітали  перший заступник голови Красилівської районної державної адміністрації Склонний Д. В., голова Красилівської районної ради Пасічник В. С., заступник керівника апарату – начальник відділу персоналу апарату райдержадміністрації Олексійчук С. В.

Головний спеціаліст відділу освіти управління освіти, молоді та спорту Н.І.  Свистун у доповіді «Нова українська школа: старт реформи» окреслила перспективу розвитку освіти району в рамках реформи освіти, проаналізувала роботу закладів освіти району у минулому навчальному році, вказала на пріоритетні цілі у роботі управління та закладів освіти району у новому 2018-2019 н. р., особливо на якісне впровадження Концепції Нової української школи.

Для усіх освітян району є честю бути причетними до реформи загальної середньої освіти: керівники закладів, які долучились до обговорюваного питання форуму, чітко засвідчили своє бачення  перспективи розвитку шкіл. Так директори Кузьминського ліцею Байдич О. В. та Росоловецького ліцею Миронюк В. А. висловили власне бачення перспективи впровадження реформи шкільної освіти. Про перспективу розвитку створення опорних шкіл розповів директор ОНЗ « Кременчуківський ліцей» Синиця В. І. Також до обговорення долучилась директор Федорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  Михальчук М. Г.

Окрасою освітянської серпневої колегії стали учні та заступник директора з виховної роботи Кузьминського ліцею Білявець І. В. Також особливу увагу заслуговує виставка декоративних робіт, представлена педагогами та учнями Росоловецького ліцею.

У ході колегії віддана шана Героям України. Також хвилиною мовчання освітяни вшанували світлу пам’ять Суховецького Г. Д., який віддав праці на освітянській ниві понад 60 років.