22 серпня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний провів нараду з селищним, сільськими головами за участі військового комісара Красилівського районного військового комісаріату підполковника ЗСУ Андрія Богданова. Питання, які розглядались на нараді стосувались виконання органами місцевого самоврядування вимог законів України щодо мобілізаційної роботи.

Також розглянуто питання  щодо підготовки до осінньо-зимового періоду 2017-2018 років. Зокрема, наголошено на укладанні угод органами місцевого самоврядування з агроформуваннями, установами та організаціями району по розчистці комунальних доріг від снігу та забезпечення резерву паливо-мастильних матеріалів не менше 500 літрів.