09 серпня 2017 року робоча група по виявленню громадян, що здійснюють діяльність на ринках району та торгівельних центрах без державної реєстрації, як суб’єкти господарювання та по виявленню неоформлених найманих працівників провела обстеження  торговельних закладів, майстерень по виготовленню меблів, котлів, по ремонту побутової техніки та обладнання, які розташовані по вул. Грушевського (район старого аеродрому).

В ході обстежень надавались  роз’яснення вимог чинного законодавства щодо використання праці найманих осіб, порядку їх оформлення. Представником Красилівського районного сектору ГУ ДФНС проведена інформаційно-роз’яснювальна робота щодо необхідності подання декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єктів господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.

За результатами обстеження робочою групою складено 2 акти за дотриманням роботодавцем законодавства щодо укладання трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами).