01 серпня 2017 року,  за ініціативи мешканців Михайловецької сільської ради у сільському клубі відбулася зустріч голови районної державної адміністрації Островської Ніли Василівни із місцевими жителями,  також були присутні — заступник  начальника відділу у Красилівському районі Головного  управління Держгеокадастру у Хмельницькій області  Миргородський Микола Миколайович, депутат районної ради Романюк Людмили Андріївни та секретар сільської ради Ващук Раїса Володимирівна.

Мешканців села турбує багато різних проблемних  питань:

• перш за все — це будівництво водогону, яке розпочато в минулому році, але на думку людей проводиться з порушенням проектної документації;
  • надання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства учасникам АТО та колишнім працівникам соціальної сфери;
  • проведення земельного аукціону та умови продажу права оренди земельної ділянки площею 17,5 га в межах села;
  • порушення законодавства щодо користування водними об’єктами (заборона вилову риби однією вудочкою, обмеження доступу до водойм та інше);
  • розміру плати за користування земельними ділянками (паями) однією з сільськогосподарських компаній, відсутність договорів оренди та інше;
  • затягування розгляду звернення мешканців щодо розкрадання спільного майна;
  • надання матеріальної допомоги жителям, які перебувають у вкрай важкому стані здоров’я.

Мешканці стурбовані неодноразовими безрезультатними зверненнями до голови сільської ради Шевчука В.С., який на даний час був відсутній в зв’язку із перебуванням у відпустці. Всі присутні на зустрічі висловили бажання зібратись ще раз, по закінченню відпустки сільського голови – 16 серпня та запросити керівників сільськогосподарських підприємств, що орендують землі Михайловецької сільської ради, орендарів водойм, керівника підприємства-переможця земельного аукціону та керівництво Красилівського ВП ГУНП у Хмельницькій області.