Щиросердечно вітаю вас  із професійним святом.

Попри все, професія медика залишається найгуманнішою у цілому світі. Адже найбільший скарб людини – її здоров’я. І коли воно дає збій, ми звертаємось до людей в білих халатах – медичних працівників.

Прийміть сердечну подяку за віддану працю, безмежне милосердя, професійність та лікарську честь.

Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у ваших руках — людські життя.  Кожен розуміє: здоров’я суспільства залежить від професіоналізму медиків, порядності і душевної чуйності послідовників Гіппократа.

Найтепліших слів вдячності заслуговують медичні працівники, які рятують тих, хто на Сході України захищає мирний сон наших дітей і боронить рідну землю. Ваш надзвичайний професіоналізм і патріотизм, надважка щоденна копітка праця на межі самозабуття є прикладом для наслідування.

Щиро вірю, що найкращі традиції української медичної еліти – лікарська честь і громадянська відповідальність, висока моральність та інтелігентність, працьовитість і професійність – будуть тільки примножуватись та слугуватимуть на благо жителів Красилівщини.

Бажаю вам, шановні працівники галузі охорони здоров’я, міцного здоров’я, успіхів у роботі, сімейних гараздів, благополуччя та людської шани.

Нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією. Зі святом вас!

З повагою

Голова адміністрації                                                                                                                          Ніла Островська