18 червня — професійне свято працівників галузі охорони здоров’я України — День медичного працівника. Напередодні свята, 16 червня, в приміщення Красилівського районного будинку культури відбулися урочисті заходи до Дня медичного працівника.

Святкування розпочалося із привітання голови Красилівської райдержадміністрації Ніли Островськї та голови районної ради Василя Пасічника, які подякували працівникам охорони здоров’я  за віддану працю, безмежне милосердя, професійність та лікарську честь.

«Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у ваших руках — людські життя.  Кожен розуміє: здоров’я суспільства залежить від професіоналізму медиків, порядності і душевної чуйності послідовників Гіппократа.

Найтепліших слів вдячності заслуговують медичні працівники, які рятують тих, хто на Сході України захищає мирний сон наших дітей і боронить рідну землю. Ваш надзвичайний професіоналізм і патріотизм, надважка щоденна копітка праця на межі самозабуття є прикладом для наслідування», — відмітила Ніла Василівна

Відповідно до спільного розпорядження голів Красилівської районної державної адміністрації та Красилівської районної ради, за досягнуті успіхи в організації та наданні медичної допомоги населенню, високий професіоналізм, особистий внесок у поліпшення медичного обслуговування, добросовісне відношення до виконання своїх службових обов’язків та з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника, нагороджено грамотами:

– ДАНИЛЮКА Григорія Івановича – рентген лаборанта рентгенологічного відділення Красилівської центральної районної лікарні;

– ЗАМРІЯ Романа Васильовича – лікаря загальної практики – сімейного лікаря Красилівської амбулаторії загальної практики ­­– сімейної медицини №2 районного Центру первинної медико-санітарної допомоги;

– КОШЕВКУ Вадима Івановича – лікаря травматолога з екстреної допомоги травматологічного відділення Красилівської центральної районної лікарні;

– ЛИСЮКА Дмитра Петровича – завідувача, лікаря загальної практики –  сімейного лікаря Кременчуківської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини районного Центру первинної медико – санітарної допомоги;

– МАЛЬЧЕВСЬКОГО Сергія Миколайовича – завідувача терапевтичного відділення загального профілю Антонінського підрозділу Красилівської центральної районної лікарні.

Також привітав медичних працівників з нагоди свята та відмітив грамотами та подарунками міський голова Анатолій Жовтан.

З вітальними словами до колег звернулися головний лікар Красилівської центральної районної лікарні Денис Дудко та головний лікар Красилівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Олег Ватажук.

Особливого значення набуває роль такої призабутої в мирний час кваліфікації як військовий лікар. Окремі вітання  звучали Дудку Денису Сергійовичу та Замрію Роману Івановичу та всім медикам, які несуть свою просту службу на Сході України, рятуючи життя захисників України.

Приємним моментом під час заходу було демонстрування слайдів про будні працівників медицини.

З найкращими вітаннями та побажаннями міцного здоров’я, успіхів у роботі, сімейних гараздів, благополуччя та людської шани звернулися до медиків начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації  Олена Заїка та начальник відділу культури, національностей та релігій райдержадміністрації Інна Грицюк.

Свої музичні вітання дарували учні Красилівської дитячої музичної школи,вихованці хореографічної студії «Візерунок» (керівник Сергій Березюк), працівники галузі культури.

Нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією.