З метою належного відзначення Дня Європи  12 травня 2017 року в  центральній районній бібліотеці відбулася година пізнання «Відкрий Європу для себе», яку підготувала провідний бібліотекар Олена Мойсеєнок. В заході взяли участь голова районної державної адміністрації Ніла Островська, заступник голови райдержадміністрації Ірина Морозович, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Марина Слободянюк, працівники відділів, секторів райдержадміністрації, міської ради та працівники бібліотеки. Учасники заходу ознайомилися з відеопрезентацією «Європейський Союз: історія та сьогодення», в якій розповідається про історію створення ЄС, роботу його інституцій, розширення ЄС та відносити України з Європейським Союзом.

Вокальна група «Непосиди» Красилівської дитячої музичної школи подарувала для всіх присутніх декілька номерів художньої самодіяльності. Бібліотечними працівниками проведено  інформаційний огляд розширеної виставки-подорожі «Європейський меридіан». В цьому ж приміщенні  розміщена виставка дитячих малюнків учнів Красилівської дитячої музичної школи та шкіл міста «Світ очима дитини».