28 квітня 2017 року  на стадіоні Красилівської ДЮСШ  відбувся  районний етап  Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної  гри «Сокіл»(«Джура») основною метою якої  є національно-патріотичне та духовне виховання учнівської молоді на ідеях козацького лицарства та козацьких традицій.

Участь у змаганнях взяли рої юних козаків із 30 загальноосвітніх шкіл району.

Із вітальним словом до учасників гри звернулись заступник голови райдержадміністрації, голова районного штабу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної  гри «Сокіл»(«Джура») Ірина Морозович та начальник управління освіти, молоді та спорту Красилівської РДА, голова оргкомітету Олена Заїка.

У напруженій командній боротьбі та особистих змаганнях учасники та їхні ройові продемонстрували  свої знання, вміння  та практичні навики у видах: «Впоряд», «Смуга перешкод», «Стрільба», «Рятівник»,  «Ватра», «Добре діло» та «Відун».

У підсумку напружених змагань здобув  перемогу та став  володарем перехідного кубку рій «Чорні вершники» Радісненської ЗОШ I-III ступенів. Дипломами I-III ступенів та відповідними кубками нагороджені рої : «Нащадки козаків» Слобідко-Красилівської ЗОШ I-II ступенів, «Нащадки козаків» Кульчинківської ЗОШ I-II ступенів, «Нащадки козаків» Дружненської ЗОШ I-II ступенів,  «Фальконети» Красилівської ЗОШ I-II ступенів №1,  «Дикі бджоли» Щиборівської ЗОШ I-II ступенів.

Учасників гри  пригощали  запашною та наваристою козацькою кашею і солодкими смаколиками вихованці Красилівського професійного ліцею.

Управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації  дякує за участь та співпрацю у підготовці й проведенні гри: Дудку Д.С., головному лікарю Красилівської ЦРЛ, Ватажуку О.М., головному лікарю Красилівської ЦПМСД, Косінському В.О., начальнику Красилівського районного сектору ГУ ДСНС в Хмельницькій області», Ваколюку І.Т., директору ТОВ «Житниця Поділля», Маланчак Л.І., директору Красилівського ПТНЗ «Красилівський професійний ліцей», усім керівникам та педагогічним працівникам, медичним сестрам, працівникам Красилівського РБТДЮ, працівникам управління та РМК,  завдяки яким було забезпечено організацію та проведення районного етапу  Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної  гри «Сокіл»(«Джура»).