31 березня 2017 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ірини Морозович відбулось засідання районної комісії з обстеження пасажирських перевезень на міських, приміських маршрутах та визначення коефіцієнта співвідношення кількості безоплатних і платних пасажирів на цих маршрутах.

На засіданні розглянуті питання:

— про результати проведеного обстеження пасажирських перевезень окремих категорій громадян на міських маршрутах та  визначення коефіцієнта співвідношення кількості безоплатних і платних пасажирів на міських маршрутах на IІ квартал 2017 р.

— про порядок розрахунку та визначення коефіцієнта для здійснення компенсаційних виплат за пільгове проїзд окремих категорій громадян на приміських маршрутах.

— про стан відшкодування перевізникам втрат від пільгового перевезення окремих категорій громадян станом на 31.03.2017р.

За результатами розгляду було прийнято відповідні рішення.