15 липня 2020 року головою Красилівської районної державної адміністрації Василем КРАВЧУКОМ спільно з прокурором Старокостянтинівської місцевої прокуратури Сергієм КОМОНЮКОМ та начальником Красилівського відділу поліції ГУ НП у Хмельницькій області Анатолієм ЧУБЕНКО проведено особистий виїзний прийом громадян на території Яворовецької сільської ради.

Під час прийому громадян порушувалися питання щодо проведення водогону, закриття громадської криниці, освітлення вулиць у сільській раді, автобусного сполучення та земельні питання.

На всі порушені питання мешканці громади отримали вичерпні відповіді та рекомендації. Питання, що потребують детальнішого вивчення, голова райдержадміністрації взяв під особистий контроль та дав доручення відповідним службам вирішити проблемні питання по суті.