23 лютого 2017 року під головуванням  голови райдержадміністрації Ніли Островської відбулось засідання колегії райдержадміністрації за участю голови районної ради Василя Пасічника, міського голови Анатолія Жовтана, керівників окремих підприємств, організацій району, керівників районних служб центральних органів виконавчої влади, начальників відділів, управлінь райдержадміністрації та районної ради, представників органів місцевого самоврядування.

На порядок денний засідання колегії було винесено 7 питань.

З першого питання про перспективи розвитку Красилівського центру первинної медико-санітарної допомоги виступила Шпаченко Марія Михайлівна – заступник головноо лікаря Красилівського районного Центру надання первинної медико-санітарної допомоги (текст доповіді).

З звітом про виконання районного бюджету за 2016 рік присутніх ознайомила Дунець Надія Петрівна — заступник начальника – начальник відділу доходів управління фінансів райдержадміністрації (текст доповіді).

Книш Іван Федорович – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації доповів про хід виконання державної програми житлових субсидій у 2016 році (текст доповіді).

З четвертого питання про підсумки Програми соціально – економічного розвитку району за 2016 рік та основні напрямки роботи на 2017 рік виступила Максимчук Наталія Василівна – начальник відділу економіки, торгівлі та розвитку інфраструктури райдержадміністрації  (текст доповіді).

Про стан забезпечення містобудівною документацією населених пунктів на території Красилівського району на 2016-2020 роки присутніх ознайомила Дузєва Марія Миколаївна – завідувач сектору  містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства  та будівництва райдержадміністрації  (текст доповіді).

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Іван Книш також доповідав про стан виплати мінімальної заробітної плати на території району що збільшилась з 01 січня 2017 року (текст доповіді).

Останнє питання про стан виконавської дисципліни в районній державній адміністра­ції у ІV кварталі  2016 року висвітлила Дідик Ілона Василівна — завідувач сектору контролю апарату райдержадміністрації (текст доповіді).