Шановні судді та працівники суду району!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників суду!

Це професійне свято людей, основною місією яких є захищати права і свободи громадян, незалежно від їх статі, віку, поглядів. Від наполегливої та самовідданої праці всіх, хто працює у судовій системі, великою мірою залежить збереження в суспільстві стабільності, миру та спокою!

На ваших плечах лежить велика відповідальність. Ми переконані, що ви на своєму місці робите все для того, щоб забезпечити ефективний захист прав, свобод і законних інтересів кожного громадянина. Нехай принциповість, відданість справі будуть вашими постійними супутниками.

Хай нагородою вам, шановні працівники суду, за невтомну працю стане вдячність людей, яким ви повернули віру в справедливість.

Бажаю всім доброї вдачі, оптимізму й професійних успіхів, шани громадян і підтримки держави!