16.11.2019 року о 11:00 в м.Хмельницький з ініціативи релігійної громади (парафії) Господа нашого Ісуса Христа, царя всесвіту Кам’янець-Подільської дієцезії Римсько-католицької церкви у м.Хмельницький відбудеться молитовна хода «Хресна дорога» вулицями міста.

Запланований маршрут: Майдан Незалежності (початок о 11:00) – вулиця Соборна – вулиця Прибузька – вулиця Степана Бандери – проспект Миру 55 (костел Христа Царя Всесвіту). Хода присвячена всім загиблим воїнам операції об’єднаних сил та антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях, які віддали своє життя за свободу та незалежність України. В рамках проведення заходу заплановано проведення молитов за мир в Україні та про припинення війни.