Красилівська районна державна адміністрація щиро вітає із професійним святом людей, які обрали для себе справою життя нелегку і гуманістичну місію – постійну, багатогранну і всебічну підтримку та захист всіх, хто найбільше цього потребує в нашому суспільстві.

Ваша праця сповнена добра, милосердя, тепла. Усі Ви не байдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує Вашої допомоги.

Не маємо сумніву, шановні працівники соціальної сфери, що властивий Вам моральний та професійний потенціал і надалі слугуватимуть інтересам нашої країни. Переконані, що Вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого краю, соціального захисту тих, хто його потребує.

Сердечно бажаємо Вам, Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної життєвої енергії і нехай добро, зроблене вами, повертається до вас сторицею!

Натхнення Вам і творчих успіхів у Вашій благородній справі!