Різдво Христове — велике християнське свято, сповнене радості, щастя і веселощів. Із ним пов’язують народження Ісуса Христа у Віфлеємі. Саме 19 січня та 2 лютого 2017 року в районному будинку культури відбулась  вистава  «Таємниці Різдва»,  в постановці народного  аматорського  музично-драматичного театру районного будинку культури. Вистава носить у собі повчальний характер. Поєднання двох епох —  часу народження Ісуса та сьогодення.  В моменти епохи народження Ісуса, актори намагались донести до глядачів ті відчуття та емоції, які відчували люди в той час , коли народився Спаситель. А коли відбувались  події  сьогодення, то актори намагались донести глядачам проблеми нашого буденного життя,  які торкаються великої  частини сучасного суспільства.

До перегляду вистави приєднались голова райдержадміністрації Ніла Островська, міський голова Анатолій Жовтан та начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олена Заїка.

Прикрасив виставу своїми колядками  аматорський колектив «Кредо»  під керівництвом Руслана Дмитрука.