06 лютого 2019 року Красилівським районним центром соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді спільно з Красилівським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області з особами, які засуджені та звільнені від відбування призначеного покарання з випробуванням проведено бесіду «Я засуджений. Вирок на кілька років чи на все життя». Під час бесіди було проаналізовано способи запобігання правопорушень, з’ясовано межу між власними правами та правами людей, відпрацьовано навички здійснення власного вибору, аналізу його наслідків та прогнозування життєвих ситуацій. Засудженими здійснено аналіз переваг та недоліків існуючої поведінки. Вони отримали буклети «Захищай свої права», «Центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на допомогу громаді».