Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Красилівщини!

Щиро вітаю із професійним святом усіх, хто присвятив своє життя збереженню, популяризації і розвитку національної культури.

У цей день ми складаємо шану людям, які слугують благородній справі  — збереження та відтворення  національної культури.  Українське суспільство усвідомлює, наскільки вагомою є місія працівників культури, майстрів народного мистецтва, адже ваша діяльність забезпечує духовне буття людей, сприяє об’єднанню нації, формуванню національної пам’яті й ідентичності.

Прикметно, що нині відзначається ще одне свято нашої культури і самого нашого існування — День української писемності та мови. Любов і повага до української мови об’єднує наш народ. Українці розмовляють різними мовами, але тільки одна — українська — має і завжди матиме особливий державний статус. Ми твердо знаємо: живе українська мова — живе Україна.

Важко переоцінити значущість місії працівника культури для соціального та духовного становлення української громади.

Вдячна вам за громадянську позицію у складний для країни час, підтримку захисників Вітчизни та постраждалих в зоні АТО.  Наша мова і наша культура додають нам сил сьогодні, коли Україна героїчно долає виклики і загрози, утверджує незалежність та суверенітет, відстоює честь і гідність.

Ми маємо спільними зусиллями вдосконалити мовну політику, а також модернізуємо культурну політику відповідно до європейських стандартів.

Висловлюю глибоку пошану і вдячність усім, чиї серце, розум, праця віддані Україні.

Бажаю міцного здоров’я та благополуччя вам і вашим родинам, нових здобутків на благо Вітчизни.

Голова районної

державної адміністрації                                                                                                                         Н.Островська