Шановні працівники сфери культури, ветерани праці та майстри народного мистецтва!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята — Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.
Завдячуючи вам, працівникам культури, зберігаються народні традиції, пісні та танці. Без Вас не обходиться жодне свято. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим примножуєте велич нашого краю, возвеличуєте рідну Україну.
Бажаю вам натхнення та людської вдячності за нелегку, але таку потрібну всім нам працю. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.
Здоров’я, добра, благополуччя вам і вашим сім’ям, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги.
Зі святом.
З повагою
Голова адміністрації                                                                                 Василь КРАВЧУК