Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України, ветерани!

Щиро вітаю вас із професійним святом! Це свято всіх, хто причетний до високого і почесного звання військовослужбовця, хто обрав для себе нелегку, але достойну професію – захищати Україну, її суверенітет і незалежність. Служба в лавах Української армії — це не тільки професія, для більшості з Вас — це справа всього життя. Саме ви віддані до останнього присязі,  є  обличчям  нової  української  армії  з  її  незнищенним  духом  мужності, пам’яттю про героїчне минуле та орієнтацією на майбутнє. Це – свято наших ветеранів, чиї скроні вже вкриті сивиною, а груди увінчані нагородами, і молодих солдатів, які сьогодні стоять в строю на варті нашої країни.

Відзначаючи це свято, ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за свободу та територіальну цілісність країни.

Велика подяка всім ветеранам за  активну громадянську позицію та виховання майбутніх воїнів. Своїм прикладом ви надихаєте сучасне військо гідно продовжувати славні бойові традиції.

Шановні наші захисники! Бажаю Вам дoбра, рoдиннoї злагoди, здoрoв’я, щастя й нoвих звершень у благoрoдній справі служіння Україні та її нарoдoві. Козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд. Мирного неба, благополуччя та процвітання нашій державі. Зі святом Вас.

З повагою,

Голова адміністрації                                                                                                  Василь КРАВЧУК