Шановні працівники соціальної сфери Красилівщини!

Щиро вітаю вас із професійним святом.

Бути в потрібну хвилину поруч, підтримати і вселити віру в завтрашній день — не просто професійне гасло, а ваш життєвий принцип, який найбільше проявився у непростий для нашої країни час випробувань і боротьби з російською військовою агресією та окупацією. 

День працівників соціальної сфери – свято, засноване на честь тих, хто опікується життєвими проблемами пенсіонерів, ветеранів війни та праці, інвалідів, дітей-сиріт, багатодітних сімей та самотніх людей.

Сьогодні на вас покладається особлива відповідальність — забезпечити соціальний захист тим, хто змушений був залишити свої домівки, надати необхідну підтримку захисникам, які боронять рідну землю, опікуватися сім’ями Героїв, які віддали своє життя під час Революції Гідності.

І я переконана, що притаманні вам моральні якості та високий професійний рівень і надалі слугуватимуть інтересам української громади та стануть запорукою здійснення реформ у нашій країні, гарантією її руху до європейських стандартів.

У цей святковий день висловлюю вам вдячність за самовіддане служіння обраній справі та ідеалам добра і справедливості, високий професіоналізм та витримку, любов і співчуття.

Бажаю усім миру, міцного здоров’я, життєвої енергії та нових здобутків в ім’я України.

 

З повагою

голова адміністрації                                                                                                                     Ніла Островська