Громадська організація «Агенція сталого розвитку АСТАР» ініціювала в Хмельницькій області соціальний міні грантовий проект «17 цілей сталого розвитку».

Дана грантова програма здійснюється на регіональному рівні для досягнення Цілей сталого розвитку ООН, в рамках Стратегії регіонального розвитку Хмельницької області на 2016-2020 роки, яку підписали голова Хмельницької обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук та голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородній.

Метою міні грантової програми є: донесення до жителів Хмельниччини ідеї про важливість реалізації 17 цілей сталого розвитку ООН; реалізація на Хмельниччині програми 17 цілей сталого розвитку ООН; популяризація цілей сталого розвитку.

В рамках 17 цілей сталого розвитку ООН, «Агенція сталого розвитку АСТАР» відбере 17 мікропроектів, з 17 районів Хмельниччини. Участь в конкурсі можуть прийняти усі без вийнятку сільські, селищні та міські громади. Виступити ініціаторами проектів можуть як представники органів влади, колективів, громадських організацій так і окремі жителі Хмельниччини.

Цьогорічний бюджет конкурсу – 17 тис грн. АСТАР відбере 17 мікропроектів-переможців, бюджетом 1 тис грн кожен, і безповоротно надасть ці кошти переможцям.

Прийом заявок відбуватиметься до 10 вересня 2017 р. включно. Підсумки програми будуть підбиті 17 вересня 2017 р. Профінансовані проекти мусять бути реалізованими до 17 жовтня 2017 р.

Взявши участь у програмі від АСТАР кожна людина зможе переконатися, що й вона частково здатна вирішувати проблеми людства на локальному рівні – в своєму районі, місті, селі, на вулиці, в дворі, і навіть в домі, якому вона проживає. Бажаючі отримати кошти на свій міні проект можуть надсилати нам свої ідеї, а ми вже в свою чергу допоможемо їх правильно оформити. Для цього потрібно написати лист до координатора проекту на електронну пошту office@astar-agency.com. Грант не покриватиме витрати на оплату праці, але передбачає оплату перевезення, витрат на пальне для транспорту, інструменти, обладнання та інші речі, без яких буде не можливим втілення ваших задумів і ідей.

Форма подання заявки максимально проста. Заявку на отримання 1 тис гривень можна подати за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSce8OUa51WGjzC12fxMXcU2yZeSxyYxGd_ldC4bmQxkkh1P7A/viewform

Що таке 17 цілей сталого розвитку?

У вересні 2015 р., в рамках 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку на Саміті ООН, було обрано 17 проблем людства, на подолання, яких будуть спрямовані основні зусилля країн світу до 2030 р. Після цього Саміту, перед країнами членами-ООН постали нові цілі сталого розвитку до 2030 р. 17 цілей сталого розвитку мають на меті: до 2030 р. подолати такі проблеми людства: 1) подолання бідності; 2) вирішення проблеми голоду; 3) підтримання хорошого здоров’я; 4) якісна освіта;  5) гендерна рівність; 6) чиста вода та належні санітарні умови; 7) використання відновлюваної енергії; 8) достойні робочі місця й економічне зростання; 9) інновації й інфраструктура; 10) зменшення нерівності; 11) міста та спільноти, що живуть відповідно до принципів сталого розвитку; 12) відповідальне споживання; 13) захист планети; 14) забезпечення життя під водою; 15) забезпечення життя на землі; 16) мир і справедливість; 17) співробітництво заради досягнення цілей.