Щорічно 3 грудня, починаючи з 1992 року, в світі відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю. Відзначення цієї дати — це добра нагода звірити, що вже зроблено і що треба зробити для формування гідних умов життя людей, скривджених долею, аби ніхто не почувався забутим чи полишеним наодинці зі своїми проблемами, а також нагадати людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства. Пам’ятаймо про те, що серед нас є ті,на долю яких випали нелегкі випробування, хто щодня кидає виклик долі, збирає воєдино волю, життєві сили, терпіння і завзятість, щоб вистояти і жити гідно.

    На превеликий жаль, кількість людей з обмеженими фізичними можливостями з кожним роком зростає як в Україні, так і в районі зокрема. Ці люди, як ніхто, потребують нашої уваги і допомоги. І не тільки держава має дбати про них: кожен з нас має глибоко усвідомлювати, наскільки важлива наша підтримка інваліду

       Усунення бар’єрів на шляху до самореалізації осіб з особливими потребами, гарантування доступу до гідної освіти і робочих місць на сьогодні є одним із пріоритетних напрямів соціальної політики України.

    Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки у день 3 грудня, а й протягом цілого року не забувати про те, що поруч з нами живуть ті, які потребують особливої допомоги і уваги.

       Бажаю кожній людині з особливими потребами витримки, мужності, оптимізму, достатку в оселях та віри у світле майбутнє,  можливості втілити в реальності ваші плани та задуми. Нехай Господь обдарує своїми ласками і благословенням всіх тих, хто особливо цього потребує.

       Дякуємо усім, хто опікується інвалідами, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги — реальний прояв милосердя, людяності та любові до ближнього.

 

 

Голова адміністрації                                                                      Василь КРАВЧУК