Шановні жителі Красилівщини!

Вже більше 20 років Основний Закон є правовим базисом Української держави, розвитку суспільства та утвердження демократії. І зараз, коли Україна проходить найважчі часи випробувань за весь період незалежності,  український народ  усвідомлює величезне значення Конституції та її вплив на суспільний розвиток.

Під час Революції гідності громадяни вийшли на вулиці міст України саме на захист своїх конституційних прав і проти узурпації влади. Сьогодні українці також відстоюють визначені в Основному Законі непохитні цінності – незалежність і територіальну цілісність своєї держави.

Всі ми прагнемо, щоб задекларовані в Конституції права стали реальністю, щоб люди відчували себе захищеними і впевнено дивились у майбутнє, коли кожен громадянин України відчуває, що його життя, здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека дійсно визнані найвищою цінністю. Лише тоді ми зможемо з гордістю заявити: Україна стала  демократичною державою. А для цього, кожен з нас на своєму місці повинен чесно і відповідально виконувати свою справу. Дорогою ціною нам дано шанс побудови справедливого суспільства.

Бажаю  всім  мешканцям Красилівщини впевненості, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина Української держави.

 

З повагою

Голова райдержадміністрації                                                              Василь Кравчук