Шановні працівники і ветерани машинобудівної галузі!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем машинобудівника, який традиційно відзначають в останню неділю вересня. Ви працюєте в одній із найскладніших галузей промисловості з тривалим циклом виробництва та складним процесом виготовлення продукції. Кому як не Вам знати, скільки сил та завзяття, знань та натхнення вкладено у виготовлену продукцію. Завдяки вашій праці галузь машинобудування залишається однією із ключових в економіці держави.

Шановні працівники галузі! Висловлюємо Вам щиру вдячність за сумлінну працю, наполегливість в подоланні труднощів сьогодення, вагомий внесок у розвиток економічного потенціалу нашого району. Завдяки вашій майстерності, високій компетентності та відданості справі підвищується обороноздатність нашої країни, невпинно оновлюється технологічна база підприємств, впроваджуються інноваційні підходи до виробництва продукції, покращується її якість та розширюється асортимент.

Бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії, родинного затишку, добробуту, благополуччя та наснаги у роботі. 

 

Голова адміністрації                                          Василь КРАВЧУК