Шановні вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів району!

Прийміть щирі та сердечні вітання із професійним святом — Всеукраїнським Днем дошкілля!

Дошкільний вік — особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, коли формується особистість і закладаються основи здоров’я. Виховання дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. За допомогою своїх вихователів дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, навчаються азів  самостійності,правилам поведінки у суспільстві, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.

Щира подяка всім працівникам дошкільної освіти району за щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, високий професіоналізм.

Міцного здоров’я вам, щастя, добра, творчого вогнику, щедрості серця,  а найголовніше – відчуття вдячності за свою роботу від дітей, батьків та держави.

Голова адміністрації                                            Василь КРАВЧУК