Всесвітній день туризму заснований Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристичної організації в 1979 році в іспанському місті Торремоліно. Указом Президента України від 21 вересня 1998 року було встановлено, що 27 вересня в Україні щороку відзначатиметься День туризму.

Слово «туризм» походить від французького “tourisme” – прогулянка, подорожі у вільний час, пов’язані з від’їздом за межі постійного проживання, і один з видів активного відпочинку, який поєднує відновлення продуктивних сил людини з оздоровчими, пізнавальними, спортивними та культурно-розважальними цілями.

Туристична галузь із року в рік відіграє все вагомішу роль у житті нашої держави. Завдяки високому професіоналізму та натхненній праці фахівців туристичної сфери формується позитивний імідж України, а світ знайомиться з нашою тисячолітньою історичною спадщиною та культурною самобутністю. 

Наш  Красилівський край має всі умови для розвитку туристичної індустрії , багатий на чудові неповторні краєвиди, пам’ятки історії та культури, на привітних, талановитих і щирих людей.

Тож нехай індустрія гостинності процвітає, а туристичні маршрути пролягають благословенними батьківськими стежками.