Шановні мешканці Красилівщини!  Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас із загальнонаціональним святом – Днем Незалежності України!

У цьому році ми святкуємо вже 27-му річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків – бути господарями на своїй українській землі. Проте за чверть століття нової України ми лише тепер реально відчуваємо, що незалежність має надзвичайно високу ціну – ціну людських життів. Боляче про це говорити у ці святкові дні, але нехай наші недруги знають, що націю, яка такою ціною платить за свою незалежність, – неможливо здолати. Українці – це нація нескорених. Саме тому ми змогли відстояти своє право на власну незалежність, на існування власної держави, яке визнане усім світовим співтовариством.

Але, незважаючи на військові дії проти агресора, держава спрямована на всебічний розвиток регіонів заради оновлення та побудови країни європейського зразка, в якій буде комфортно жити нам і нашим дітям. Варто зазначити, що в останні роки закріпилися позитивні тенденції розвитку у її соціально-економічній, суспільно-політичній, культурній сферах. Ми збираємо рекордні врожаї, ремонтуємо дитячі садочки, школи, заклади культури, дороги, відроджуємо історичні пам’ятки, шануємо своє героїчне минуле і дбаємо про краще майбутнє нашого спільного дому.

Сьогодні, в день чергової річниці незалежності України, бажаю вам, дорогі земляки, міцного здоров’я, добробуту, взаєморозуміння, злагоди та успіхів в справах на благо нашої Батьківщини і рідного краю.

Нехай мир і благополуччя панують в наших оселях!

З Днем Незалежності, рідна Україно!

Перший заступник голови

районної державної адміністрації                                                    Д.Склонний