Шановні мешканці Красилівщини!  Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас із загальнонаціональним святом – Днем Незалежності України !

Двадцять шість років тому сталася подія, яка змінила життя мільйонів громадян. Народилася нова молода держава – Україна. Наш народ став не просто свідком, а й творцем цієї великої історичної події. Ми, громадяни нової держави, отримали чудовий історичний шанс збудувати заможну, справедливу, демократичну європейську країну. Незалежність стала новою точкою відліку в житті кожного українця.

За роки незалежності Україна пройшла декілька етапів духовного оновлення, утверджуючи патріотизм та відроджуючи традиції і духовність нашого народу.

Це свято безцінне для усіх, хто любить свою Батьківщину, гордиться славними сторінками її історії, найбагатшою духовною і культурною спадщиною.  Адже наша Українська держава хоч і є молодою, але має свою непросту і героїчну багатовікову історію.

День незалежності символізує потужність і велич України, національне єднання і загальну відповідальність за сьогодення і майбутнє нашої рідної землі, про що з упевненістю можна говорити з огляду на війну на сході нашої держави, яку нав’язав нам східний сусід.

Низький уклін усім, хто боронив нашу Україну від зазіхань ворогів та сьогодні зі зброєю в руках захищає нашу незалежність на сході країни. Особливу подяку висловлюємо родинам та сім”ям загиблих, які виростили та виховали справжніх патріотів рідної землі.

Але, незважаючи на військові дії проти агресора, держава спрямована на всебічний розвиток регіонів заради оновлення та побудови країни європейського зразка, в якій буде комфортно жити нам і нашим дітям. Варто зазначити, що в останні роки закріпилися позитивні тенденції розвитку у її соціально-економічній, суспільно-політичній, культурній сферах. Ми збираємо рекордні врожаї, ремонтуємо дитячі садочки, школи, заклади культури, дороги, відроджуємо історичні пам’ятки, шануємо своє героїчне минуле і дбаємо про краще майбутнє нашого спільного дому.

Сьогодні, в день чергової річниці незалежності України, бажаєю вам, дорогі земляки, міцного здоров’я, добробуту, взаєморозуміння, злагоди та успіхів в справах на благо нашої Батьківщини і рідного краю. Нехай щодня ваше життя буде наповнене радістю, дружнім теплом і новими досягненнями.

Нехай мир і благополуччя панують в наших оселях!

З Днем Незалежності, рідна Україно!

З повагою

Голова адміністрації                                                                                                                                Н.Островська