ШАНОВНІ КРАСИЛІВЧАНИ!

Щиро вітаємо вас з нагоди великого національного свята нашої державності – Днем Незалежності України!

   Народ України святкує уже 29 річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків — бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній українській землі. Ця визначна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

 Творення щасливого майбутнього нашої країни, її розбудова – обов`язок кожного з нас. Свобода, воля і незалежність ніколи не давалися Україні легко. І хоча сьогодні за право бути незалежними ми мусимо стримувати агресора на Донбасі, ми залишаємося незалежною європейською державою, єдиною неподільною Україною, про яку століттями мріяли покоління українців-борців за свободу нашої країни.

Та не дивлячись ні на що, попри всі труднощі українцям вдалось побудувати міцну суверенну державу. Наше головне завдання – не втратити її, а навпаки примножувати здобутки, берегти традиції, сформовані століттями – бути гідними синами й доньками країни.

Нехай національна гордість та споконвічний козацький дух допоможуть нам вистояти та перемогти у священній боротьбі за незалежність. Сьогодні як ніколи ми маємо довести світові – нікому не дозволено посягати на цілісність та недоторканість Української держави.

Щиро бажаю, щоб у нашому спільному домі панували мир і злагода. Щоб кожен день додавав нам енергії та впевненості у завтрашньому дні. Бажаю усім міцного здоров’я, добробуту, життєвої наснаги, впевненості у власних силах і нових звершень на благо України.

 

Зі святом вас!

 

Голова адміністрації                                                          Василь КРАВЧУК