Шановні  працівники та ветерани машинобудування Красилівщини!

Від імені районної державної адміністрації прийміть щирі вітання та слова глибокої вдячності  за вагомий внесок в економічне зростання нашого району, за професійність і наполегливість, за відданість справі та з нагоди професійного свята – Дня машинобудівника.

Офіційне проголошення цього фахового свята тільки підкреслює вагоме значення машинобудівного комплексу серед інших складових промисловості України.

Машинобудування є однією з ключових галузей промисловості, від якої залежить обороноздатність і добробут нашої держави. Головним багатством машинобудівництва є її висококваліфіковані кадри — робітники, інженерно-технічні працівники, керівники підприємств. Завдяки спільним зусиллям вчених, конструкторів та інженерів, які використовують свої знання і вміння, Україна отримує високотехнологічну продукцію, яка забезпечує покращення життя громадян і зміцнює позиції країни на світових ринках.

Ваші досвід, висока кваліфікація і спадкоємність поколінь є надійною запорукою стабільності та розбудови економіки нашої держави та регіону.

Варто зазначити, що ваша продукція користується попитом не лише на вітчизняному, а й на закордонних ринках, витримує конкуренцію з відомими фірмами, з честю несе марку якості.

Переконана, що ваша відданість справі, наполегливість, високий професійний рівень сприятимуть збільшенню обсягів виробництва і подальшого розвитку підприємств.

Від усієї душі бажаю вам щастя, миру та міцного здоров’я, а підприємствам – економічної стабільності, перспективних проектів і надійних партнерів!
Зі святом вас!

З повагою

Голова районної                      

державної адміністрації                                                                             Н.Островська