22 червня щороку вся наша Україна відзначає сумну дату: День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни.

Пам’ять людська повертає нас на 76 літ назад у вир початку найстрашнішої, найжорстокішої в історії нашого народу війни. Війни, в якій нацизм  запрограмував наперед  Україні довічне  рабство та поетапне  повне знищення нації.

Це були найдовші роки  в житті тих, кому вдалося пережити весь цей жах на нашій землі. З метою всенародного вшанування пам’яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, їх подвигу та жертовності голова Красилівської районної державної адміністрації Ніла Островська, голова Красилівської районної ради Василь Пасічник, міський голова Анатолій Жовтан, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районної та міської рад вшанували пам’ять жертв війни.

До Дня Скорботи на Площі Слави відбулися меморіальні заходи. Керівництво району та міста вшанували хвилиною мовчання  світлу пам’ять мільйонів мужніх співвітчизників, які загинули у роки II світової війни, боронячи рідну землю,  та світлу пам’ять відважних Героїв сьогодення – воїнів АТО, які смертю хоробрих  полягли у боях за територіальну цілісність нашої рідної України, поклали квіти до меморіальних плит та до могили Невідомого воїна.

Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава живим героям.