Шановні жителі Красилівщини!

Вітаю вас з Днем Соборності України, з одним з найбільш важливих свят для нас — українців!
Соборність — це велика міцна родина для всіх громадян України.
Соборність — це неподільне ціле з усіх українських земель, які колись належали до різних імперій, а тепер об’єднані в незалежну європейську Українську державу.
Національна єдність – це не тільки базова світоглядна цінність, а й обов’язкова передумова успішного спротиву зовнішній агресії, перемоги у «гібридній» війні, яку розв’язала проти України Російська Федерація. Щоб відстояти Українську Народну Республіку, українцям забракло єдності і значною мірою саме через це боротьба за власну державу на початку XX століття зазнала поразки.
Подібна втрата Україною незалежності у результаті більшовицької окупації призвела до мільйонних втрат від голодоморів, зокрема геноциду 1932-33 років, репресій, депортацій та воєн, нищення духовності, тривалої та цілеспрямованої русифікації.
Відтак ми маємо усвідомити і врахувати помилки минулого та не допустити нині розколу у суспільстві.
Відзначення Дня Соборності, вшанування творців Акту Злуки це не тільки суспільна потреба, а й наш моральний обов’язок берегти світлу пам’ять незліченних жертв, принесених українським народом на вівтар незалежності, соборності, державності. Всіх, хто просто любить свою Україну, закликаю до єдності, єдності і ще раз єдності!
Ніхто й ніколи вже не зможе підірвати нашу єдність. З соборністю в думці, з єдиною Україною в серці ми всі разом назавжди будемо єдиною українською політичною нацією, в складі якої рівною мірою комфортно почуватимуться всі етноси.
Слава соборній, єдиній, неподільній Україні!

З повагою 
Перший заступник голови райдержадміністрації Д.Склонний