21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи.

Цього дня, з інтервалом у дев’ять років, розпочалися дві доленосні для сучасної України події: Помаранчева революція 2004-го та революція Гідності 2013-го.

Сьогоднішній день – це підтвердження того, що ми свідомий і відповідальний народ, здатний відстоювати свій вибір та свої цінності.

Вічною раною на серці кожного з нас буде пам’ять про героїв Небесної Сотні та воїнів АТО, кожен з яких віддав за свої переконання найвищу ціну — власне життя, захищаючи незалежність і свободу України.

Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на Сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

21 листопада, у День Гідності та Свободи, голова райдержадміністрації Василь Кравчук та заступник голови районної ради Микола Білик  поклали квіти до пам’ятного знаку «Героям України» та Дошки Слави, вшанували пам’ять Героїв, які загинули, захищаючи Україну, хвилиною мовчання.