Шановні бджолярі Красилівщини,

щиро вітаю  вас з Днем пасічника!

Це свято – винагорода за вашу повсякденну працю, вірність народним традиціям, любов до своєї землі.

Недарма День пасічника відзначають  разом з одним із найвеличніших християнських свят —  Преображення Господнє або Спас. Кожен громадянин вважає в цей день  за святий обов’язок віднести до церкви на посвяту овочі, фрукти, хліб, мед.

Мед – це крапелька сонця, символ благополуччя і здоров’я в родині. З ним українці відзначають свята, частують гостей. Він не лише незамінний продукт харчування, а й чудові ліки від багатьох недуг. А щоб у кожній оселі на  святковому столі був духмяний мед, ви працюєте наполегливо і самовіддано, з великою любов’ю до природи протягом усього року.

Тому ми всі з великою вдячністю і повагою ставимося до працівників бджільницької галузі.

Нехай ваша праця окупиться сторицею, наповнюючи душу радістю і насолодою від принесених людям цілющих дарунків маленьких невгамовних трудівниць, а сади, лани, луги, ліси дарують щедрі медозбори для  пасік,  на  столах не вибуває еліксир сили, наснаги і бадьорості – мед.

Нехай Божа іскра вашого таланту спалахне в серцях дітей та онуків, які продовжать славний родовід пасічників на нашій квітучій красилівській землі.

Бажаю вам міцного здоров’я і оптимізму, матеріального добробуту, добра та щастя вашим родинам, мирного неба Україні.

Голова адміністрації                                                                                             Василь    КРАВЧУК