Шановні  працівники та ветерани агропромислового комплексу Красилівщини, трудівники  села!

Від імені районної державної адміністрації прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята  —  Дня працівників сільського господарства!

Це професійне свято одним із перших стали відзначати на теренах незалежної України. Понад два десятиліття кожну третю неділю листопада держава віддає шану тим, хто присвятив себе цій нелегкій, але такій важливій галузі – механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва, від яких, в свою чергу, залежить здоров’я, добробут та достаток людей.

В усі часи ця праця була в пошані, а людей, доля яких пов’язана з мистецтвом сіяти і вирощувати хліб, виробляти цінну і якісну продукцію тваринництва по праву називають годувальниками.

Завдяки вашій хазяйновитості, людським зусиллям, знанням і наполегливості живе село, розвивається сільське господарство, яке є складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Ваші працьовиті руки, природна мудрість, ваше серце і багатий досвід живлять українську ниву, стверджуючи істину: якщо є урожай, то у народі мир і спокій.

Низький уклін всім вам за хліб на столах, за самовіддану працю і вірність обраній справі!

Тож дозвольте щиро і сердечно привітати вас з професійним святом і побажати всім вам міцного здоров’я, щастя, успіхів, затишку і спокою у кожній оселі, злагоди у кожній родині, впевненості в завтрашньому дні!

Хай в усіх буде хліб і до хліба на столі!

Зі святом Вас !

голова районної

державної адміністрації                                                                                        Н.Островська