Шановні працівники й ветерани житлово-комунального господарства та сфери побутового обслуговування населення!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята — Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Ваша повсякденна праця починається у той час, коли більшість жителів  ще не прокинулась, а також  часто не помітна, але без вашої турботи неможливо уявити життя наших громадян.

Завдяки вашій наполегливості, працьовитим рукам та мудрості, незважаючи на низьке матеріальне забезпечення, населення Красилівщини  стабільно забезпечується водою, підтримується безперебійна робота інженерних комунікацій,  проводиться благоустрій та озеленення вулиць, надаються послуги з ремонту побутової техніки, взуття, одягу  тощо.

Ви робите все можливе, щоб обсяг та якість цих послуг відповідали запитам наших співгромадян.

Від вашого професіоналізму і сумлінності залежить загальний соціальний настрій наших жителів.

Висловлюю вдячність усім, на кого покладено важливу роль у забезпеченні діяльності народногосподарського комплексу району, задоволенні потреб людей у повсякденних і життєво необхідних послугах.

Зичу вам міцного здоров’я,  хорошого весняного настрою,  наснаги, злагоди,  миру, щастя і світлого майбутнього,  ініціативи й діловитості у виконанні професійних завдань.

Зі святом вас!

З повагою

голова райдержадміністрації                                                                                                Н.Островська