17 вересня в 14-й державній пожежно-рятувальній частині ГУ ДСНС України в Хмельницькій області відбулися урочистості з нагоди Дня рятівника.

Захід розпочали хвилиною мовчання, вшанувавши пам’ять 26-річного військовослужбовця 8-го окремого полку спецпризначення Збройних сил України Максима Кондратюка, який помер у суботу, 14 вересня, в Харківському військовому госпіталі внаслідок важких поранень, отриманих під час виконання бойового завдання.

З нагоди Дня рятівника працівників ДСНС привітали з професійним святом та побажали успіху у роботі, Красилівський міський голова Ніла Островська, перший заступник голови Красилівської райдержадміністрації Дмитро Склонний, голова Красилівської районної ради Василь Пасічник. Кращих працівників нагородили грамотами, подарунками і квітами.

З вітальним словом до присутніх звернувся начальник Красилівського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області, майор служби цивільного захисту Олександр Бенюк, який подякував усім за забезпечення надійного захисту, за  сміливість, за вірність обов’язку та за врятовані життя людей.