Шановні, дорогі наші жінки!

Від імені районної державної адміністрації прийміть найщиріші вітання в переддень свята весни, ніжності та кохання – 8 Березня.

Цей день є символом усього найкращого в нашому житті – любові, доброти, щирості, радості та тепла. Саме Ви, жінки, наповнюєте цей світ гармонією та красою, саме Ви надихаєте нас, даруєте такі чудові відчуття, як почуття батьківства, щастя,  надії та кохання.  

Чоловіки завжди схилятимуть голови перед вашою чарівністю та ніжністю. Ви – стимул і опора сильної статі, її  надійний тил! Усе найдорожче, що є у нашому житті, пов’язане з жінкою.

Дякуємо Вам за Вашу доброту і турботу, за мудрість і терпіння, за те, що Ви не тільки даруєте життя, а й наповнюєте його сенсом і красою.

Сердечно бажаємо Вам здоров’я, нев`янучої молодості та радості в житті. Нехай буде спокій і достаток у Ваших сім`ях, нехай у Вашому домі будуть спокій та добробут, а Ваші серця будуть зігріті теплом, щирістю  та повагою рідних і близьких.
Миру Вам, прихильності долі, здійснення усіх життєвих планів, надій і мрій!

Зі святом весни Вас, дорогі жінки!

 

З повагою

голова районної   державної адміністрації                                                                                Василь КРАВЧУК