Шановні працівники та ветерани аграрної галузі району!

Вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства. За доброю традицією це свято стало своєрідним підсумком хліборобського року.

Це свято дбайливих господарів, усіх тих, хто розумом і руками, своєю важкою і копіткою працею щодня робить усе можливе, аби на українському столі були хліб і до хліба.

Велика подяка вам, аграрії Красилівщини, за ваш професіоналізм та самовіддачу, терпіння та витримку.

Пишаємося вами, працівники та ветерани сільського господарства, за ваші працьовиті руки, нелегку щоденну працю, за дбайливе ставлення до рідної землі.

Бажаємо вам здоров’я, добробуту і благополуччя в усьому. Нехай кожен день додає вам життєвих сил, оптимізму та наснаги для реалізації найсміливіших планів і задумів, а добре здоров’я та гарний настрій сприятимуть подальшим професійним здобуткам в ім’я розквіту рідної землі!

Добрих вам засівів, рясних сходів та щедрих урожаїв!

І нехай під мирним небом України щедро колоситься золота пшениця, в українських родинах панує добробут і благополуччя, а серце кожного наповнюється щастям, радістю, добром та спокоєм!

З повагою,

голова районної державної адміністрації                                       Василь КРАВЧУК