Під покровом Пресвятої Богородиці, в День українського козацтва ми тепер відзначаємо День захисника України.

Це свято – уособлення доблесті і героїзму усіх поколінь нашого народу! Сьогодні ми ще раз з гордістю говоримо про нашу армію, про тисячі справжніх чоловіків, які стали на захист кордонів нашої країни, про волонтерів, про ветеранів, про наших захисників.

Цей день урочистий та радісний, але водночас  скорботний та сумний. На Сході нашої держави триває збройний конфлікт, що вже  забрав життя тисяч кращих синів України. Висловлюємо велику вдячність і повагу всім, хто стоїть в ім’я миру в Україні! Низький уклін всім героям, хто захищав і продовжує захищати цілісність і суверенітет нашої незалежної Держави!

14 жовтня голова Красилівської районної  державної адміністрації Василь Кравчук, заступник голови районної ради Микола Білик, Сергій Лукіянчук вшанували пам’ять полеглих борців за свободу нашої держави хвилиною мовчання та  покладанням квітів до пам’ятника Героїв України і меморіальної дошки загиблим в АТО .

В цей день також будуть проведені богослужіння та панахида за українськими воїнами, які загинули в боях за незалежність України.

За ініціативою голови райдержадміністрації Василя Кравчука сьогодні родини загиблих захисників з нашого району отримали продуктові набори.

Красилівська райдержадміністрація щиро вдячна за надану допомогу для формування продуктових наборів ТМ «Мамин Хліб» (директор Білявець О.П.),  ДП ПрАТ «Оболонь»Красилівське» ( директор Пейко В.П.), СТ «Домашній хліб» (директор Будний М.І).

Це ще одна  можливість подякувати батькам, матерям, дружинам за мужній подвиг Героя — захисника рідної землі, справжнього сина України.

Ми пишаємось українськими воїнами та дякуємо їм за мужність, героїзм, за відданість Україні та її народу.

Бажаємо усім нашим захисникам мирного неба та родинного благополуччя, міцного здоров’я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу! Нехай покров Пресвятої Богородиці, простягнений над нами, уберігає від бід, зла та негараздів!

Честь і слава Героям!

Вічна пам’ять загиблим!