Наш людський світ, на жаль, сповнений нужди і нужденних, а благодійна діяльність в багатьох випадках не дозволяє доводити цю проблему до відчаю. Саме з цієї причини Указом Президента України № 1220/2007 в незалежній Україні було встановлено окреме офіційне свято — День благодійництва, яке  відзначається щорічно в кожну другу неділю грудня.  Метою якого є підтримка громадських ініціатив, відверте прагнення українського суспільства до принципів милосердя і гуманізму, активне сприяння розвитку благодійної діяльності, підтримка організацій та структур, що займаються подібною діяльністю в умовах нашого сучасного суспільства.

Сьогодні варто ще раз замислитися як важливо допомагати не лише своїм рідним, а й просто тим, хто потрапив у складну життєву ситуацію.

Сенс слова «благодійність» зрозумілий, напевно, кожній людині. Творити благо — тобто, надавати безоплатну допомогу тим, хто її потребує. Сьогодення показує, якою важливою й необхідною є ця робота. Адже доки в Україні є хоча б одна сирота або хвора дитина, доки є самотні й старі люди, доки довкілля потребує захисту – доти благодійна діяльність буде потрібною та актуальною. Не можна не згадати сьогодні тих, хто поділився частиною свого серця і достатком з воїнами АТО, які оберігають наш спокій і суверенітет держави. 

Тож нехай для кожного з нас не буде чужої біди. Пам’ятаймо, що загальне суспільне благополуччя складається із тисяч дрібних і великих добрих вчинків.
Висловлюю щиру вдячність усім, хто несе добро у світ за покликом серця, за чуйність, доброту, віру в людей і в завтрашній щасливий день України.

 

Голова адміністрації                                                                      Василь КРАВЧУК