03 квітня 2019 року під головуванням заступника керівника апарату — начальника відділу персоналу апарату райдержадміністрації Світлани Олексійчук відбулось засідання районної комісії з питань призначення усіх видів державної соціальної допомоги громадянам та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Розглянуто 39 звернень громадян щодо призначення державної соціальної допомоги, субсидії та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, з яких по 28 зверненнях прийнято позитивні рішення, відмовлено по 11 зверненнях у зв’язку з відсутністю об’єктивних обставин.
![](https://krasyliv-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2019/04/с1-750x400.jpg)