З метою підвищення обізнаності громадськості з питань, що стосуються мігруючих птахів, спонукання до вжиття заходів для їх збереження, міжнародна спільнота відзначає Всесвітній день мігруючих птахів (ВДМП): у другу суботу травня та жовтня. У 2019 році ці Дні припадають на 11 травня та 12 жовтня.

Тема цьогорічного Всесвітнього дня мігруючих птахів: «Захист птахів: вирішення питань забруднення пластиком!». Основною метою є привернення уваги до негативного впливу забруднення пластиком для мігруючих птахів та їх середовищ існування.

Закликаємо небайдужих долучитися до відзначення цього Дня та забезпечити проведення відповідних тематичних, просвітницьких та інформаційних кампаній із залученням широких верств населення, студентської та учнівської молоді з приверненням уваги на негативний вплив забруднення пластиком для мігруючих птахів і широкого висвітлення у засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у рамках цієї кампанії.

Для отримання детальної інформації щодо ВДМП, будь ласка звертайтеся на офіційний сайт ВДМП за посиланням: www.worldmigratorybirdday.org/.

Пропонуємо також зареєструвати заходи, що проводитимуться в рамках ВДМП, за посиланням http://www.worldmigratorybirddav.org/register- vour-event (англійською мовою).