27 грудня 2016 року Красилівські рятувальники отримали нове аварійно-рятувальне обладнання.
На урочистому врученні обладнання був присутній начальник Красилівського районного сектору ГУ ДСНС в області Вадим Косінський, завідувач сектору з питань цивільного захисту населення Красилівської районної державної адміністрації Сергій Сокол та особовий склад 14 ДПРЧ.
Саме завдяки фінансуванню районної програми «Створення та використання місцевого матеріального резерву для ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Красилівському районі на 2013-2017 роки», належній співпраці рятувальників з Красилівською районною державною адміністрацією та Красилівською районною радою за рахунок коштів районного бюджету придбано та передано рятувальникам на зберігання з правом користування мобільну робочу станцію «SADKO MWS-3000», яка в собі містить 4 агрегати (компресор, електрогенератор, зварювальний та зарядний пристрій); мотопомпу «SADKO WP-80T»; генератор бензиновий «SADKO GPS-3500B» та бензопилу «SADKO GCS-510E».
Дане обладнання вкрай необхідне та надійно буде використовуватись для надання допомоги населенню по запобіганню та ліквідації надзвичайних ситуацій та подій на території району.